Idővel - Kovács András Péter önálló estje
Dumaszínház est
Dumaszínház est
Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Last event date on this page: Sunday, December 29 2024 8:00PM
Helyszín: Riz Levente Sport - és Rendezvényközpont
Erre az előadásra szóló belépőjegy vásárlásával ingyen közlekedheta BKK járatain:
17 órási előadás: 16:00 és 20:00 között
20 órási előadás: 19:00 és 23:00 között.
További infó
Egyszer élünk. Sőt, van, aki még egyszer se. Hiába van ingyenjegye 80 évnyi hullámvasútra, a sínek széléről nézi.
Egyszer élünk. De az hány különböző élet? Hányszor lomtalanítjuk az eddigi dolgainkat, tudásunkat, barátainkat, szerelmeinket?
Negyven év házasság, az valójában hány házasság?
És ha olyan rövid ez az élet, miért nem merünk igazán örülni? Ha meg nem örülünk, miért akarunk sokáig élni?
És egyáltalán számítunk valamit? Mi marad belőlünk? Mi marad belőlem? Talán csak ez az est. De lehet, hogy pont ez nem marad meg, úgyhogy érdemes addig megnézni, amíg még van. Most.
Az előadást keresleti alapon árazzuk! További tájékoztatásért, kérjük, látogassanak el az ehhez kapcsolódó információs oldalunkra:
E visszatérő koncerten - amelyet csudálatos zenei anyám, a most száz esztendeje született Kistétényi Melinda emlékének szentelek - felcsendülnek majd az emberiség egyetemes zenetörténetének alappillérei: azok a muzsikák, amelyek nélkül lehet ugyan élni, de nem érdemes.
Alen Menken, Stephen Schwartz és Peter Parnell varázslatosmusicalje Victor Hugo ikonikus regényéből, a Disney rajzfilmje alapján készült. A darab érzékenyen mesél a szeretetről, a kitartásról és az önfeláldozásról. Esmeralda, a szegény cigánylány és Quasimodo, a torz külsejű, ám önzetlen harangozó története könnyeket csal mindenki szemébe.
Megható, mégis rendkívül szórakoztató előadás az öregedés folyamatáról, a függetlenség és a magány közti egyensúlyozásról, az örök vágyakozásról és a feltétlen életszeretetről.
Késő este van. A gyerekek már alszanak. A feleség egy dokumentumfilmet nézne, a férj a maradék lasagnát eszi. Az idegek…
A telt házas Budapest Park után, 2026. február 13-án beveszik a Budapest Arénát a GANGGAL!
A Kalamazoo egyenesen a Broadway-ről érkezik, a vígjátékban Hernádi Judit és Kern András sziporkázó játékát élvezhetik Sebestyén Aba rendezésében.
item(s) in basket
total:
Time limit has expired. Please, put item(s) in to basket again.