Program


Honvéd Férfikar: Corazón latino
3

Honvéd Férfikar: Corazón latino

„Corazón latino”, azaz Latin szív a címe a Honvéd Férfikar latin-amerikai zenei estjének, amelyet november 5-én hallhat majd a közönség a Pesti Vigadóban.


 more

There are no current performances on jegy.hu

Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Last event date on this page: Sunday, November 05 2023 7:30PM

Mi az, ami a latin szívben lakozik? Szerelem, hazafiság, jókedv biztosan. E három izgalmas és érzelmes témát járja körül a kórus argentin, brazil, kubai és mexicói dalokkal.

Az est folyamán olyan, ma már világslágereknek mondható örökzöldek szólalnak majd meg, mint a Besame mucho, Historia de amor, La Llorona  de elhangzik Astor Piazzola Libertangója is. E remekművek férfikari átiratai kerülnek műsorra, ami igazi kuriózum a hazai és külföldi koncertéletben egyaránt. 

A kórus igazán szerencsés helyzetben van, mivel két énekkari művésze, Lima Thiago Bertoldi brazil, illetve Manuel Betancourt Camino mexicói származásúak, így az ő segítségükkel a Férfikar a lehető legautentikusabban tudja megszólaltani ezeket dalokat. Énekes szólisták és zenei közreműködők is színesítik az estet.

A Honvéd Férfikar mottója: „Hang, Szív, Erő…”. Ezek a szavak jól reflektálnak az est hangulatára és kifejezik a koncert legfontosabb üzenetét. Hang, amelyből a zeneszerzőknek köszönhetően nem lesz hiány, Szív, amely elengedhetetlen a dalok előadásához és Erő, ami a 45 tagnak köszönhetően biztosan garantált.

Igazán emlékezetes estét, önfeledt szórakozást ígér a Honvéd Férfikar. Tartsanak velük egy november esti kalandozásra a latin zene világába! 

Közreműködnek: a Honvéd Férfikar szólistái, Szilágyi Szilvia (mezzoszoprán), Pétery Melinda táncművész, Demeniv Mihály (harmonika), Lima Thiago Bertoldi, Nagy László Adrián (zongora), Stummer Márton (gitár), Berkesi Alex (basszusgitár), Czibere József (ütőhangszerek)

Vezényel: Riederauer Richárd

 

Our offer


Woody Allen a rá jellemző emberismerettel és sziporkázó humorral tárja elénk az emberi kicsinység és nagyság egész tárházát. Nagy büszkeség, hogy előadásunk ősbemutató, a darabot magyar közönség láthatja először a világon.

A hegyek között, egy eldugott alpesi szállodában eseménydúsan telnek a napok. Bár mindenki pihenni jött, de senki nem talál nyugalmat, pedig a körülmények adottak lennének a tökéletes kikapcsolódáshoz. Házaspárok, barátok, üzletfelek és művészek nyaralnak együtt, már nem először, de talán most utoljára, mert ezen a nyáron néhányuk sorsa menthetetlenül és végzetesen összegabalyodik.

Follow us!


Suggestions


Tóth Vera - Dívák nőnapja Szép

Várkert Bazár, Rendezvényterem

Nőnap előestéjén különleges koncertre várjuk a közönséget a Várkert Bazárban, ahol Tóth Vera az est fókuszába a női energiát, a…

Hooligans

Papp László Budapest Sportaréna

„A vér nem vált vízzé” - Hooligans 30 éves jubileumi koncert
A zenekar neve az elmúlt három évtizedben összefort…

Accessibility menu
Increase font size
100%

Ajándékozzon jegy.hu
ajándékutalványt!

Az ajándékutalvány, a jegy.hu rendszerében használható fel az elérhető programokra (színház, koncert, fesztivál, sport) történő jegyvásárláskor.

Culture at Home
online.jegy.hu

Enjoy our online streaming services from the comfort of your couch!

Subscribe to newsletter

Get informed about the best programs!

Warning! The basket time limit is about to expire!
estimated time left:
00:00

item(s) in basket

total:


Time limit has expired. Please, put item(s) in to basket again.