Program


Házassági leckék középhaladóknak 2.
2

Házassági leckék középhaladóknak 2.

komédia

Szerző: Florian zeller
Fordító: Baráthy György

A jegy.hu oldalon jelenleg nincs aktuális előadás

Egy múltbeli eseményre kerestél. Kérjük, válogass aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Utolsó előadás dátuma: 2025. június 11. szerda, 19:00

A Házassági leckék középhaladóknak méltán az egyik legnépszerűbb előadásunk: könnyed és frivol komédia a hűtlenségről. Az eredeti előadás alaphelyzetét gondolta újra a szerző, és egy frenetikus este erejéig újra összehozta ugyanazt a négy szereplőt. Kedvenc hazudozónk, Michel bajban van: felesége, Laurence ugyanis botrányt készül csapni, mivel meglátja az utcán a baráti házaspár férfi tagját amint egy idegen nővel csókolózik. Michel a kegyes hazugság mellett érvel. Nehezíti a helyzetet, hogy a két házaspár aznap együtt vacsorázik, így a katasztrófa borítékolható. Az előadást mindenkinek ajánljuk: simliseknek és őszintéknek, férfiak és nőknek, azoknak, akik látták az előző részt, és azoknak is, aki nem...

Florian Zeller: A hazugság
HÁZASSÁGI LECKÉK KÖZÉPHALADÓKNAK 2

Szereplők
Michel.......................... Stohl András
Laurence..................... Balsai Móni
Alice............................ Kovács Patrícia
Paul............................. Ódor Kristóf

Alkotók
Jelmeztervező: Matis Edit
Díszlettervező: Pallós Nelli
Világítástervező: Friedrich Gergely
Szcenikus: Barkovics Zoltán
Dramaturg: Baráthy György
Súgó: Fodor Marianna
Ügyelő: Kele Gábor
Rendezőasszisztens: Kántor Nóra
Rendező: Puskás Tamás

Az előadás megtekintése 16 éven aluliak számára nem ajánlott
Az előadást egy felvonásban játsszuk, időtartama kb. 80 perc.

Ajánlatunk


A Recirquel új produkciója, a Paradisum az elpusztult világ elcsendesedését követő újjászületés mítoszát kutatja, ahol a kommunikáció eszköze a test, az egyetlen közös nyelv a mozdulat.

„Egy mindenkiért – mindenki egyért!” - ki ne ismerné Athos, Porthos, Aramis és az ifjú D’Artagnan történetét? A muskétások kalandjai azonban most vadonatúj feldolgozásban ragadják magukkal a közönséget a Szegedi Szabadtéri Játékok következő, saját produkciójában.

Wolfgang Amadeus Mozart FIGARO LAKODALMA Vígopera két részben olasz nyelven, magyar, angol és olasz felirattal

Kövess minket!


További ajánlataink


Szegedi Szabadtéri Játékok Szép

Szegedi Szabadtéri Játékok, Dóm tér, Újszegedi Szabadtéri Színpad

A 3 testőr, Rebecca, Ezeregy éjszaka, A cigánybáró: magával ragadó, grandiózus zenés előadások sora kápráztatja el a Szegedi Szabadtéri Játékokon!

Hirdetés

Mintegy tíz év után tér vissza Zorán a Dohány-zsinagógába erre a „zeneünnepre”, amelyen áttekintést nyújt gazdag pályafutásáról.

A koncert különlegessége, hogy több generáció ikonikus előadói idézik meg a Depeche Mode különböző korszakait

Hirdetési információ

Ebben a rovatban a rendszer által válogatott népszerű programokat ajánlunk. Közöttük fizetett hirdetések is lehetnek.

Ajándékozz jegy.hu
ajándékutalványt!

Az ajándékutalvány a Jegy.hu rendszerében használható fel az elérhető programokra (színház, koncert, fesztivál, sport) történő jegyvásárláskor.

Kultúrát otthonról
online.jegy.hu

Élvezd otthonod kényelméből az online streaming kínálatunkat!

HÍRLEVÉL FELIRATKOZÁS

Ha szeretnél értesülni legfrissebb ajánlatainkról, aktuális kedvezményeinkről és induló jegyelővételeinkről iratkozz fel hírlevelünkre!

Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
becsült lejárati idő:
00:00

tétel a kosárban

összesen:


Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsd össze a kosarad újra!