Görög Ibolya: Mindennapi protokoll - az asztalnál is
Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Görög Ibolya ismét Pécsre érkezik 2025. október 6-án.
Az ország legtapasztaltabb protokoll szakembere, ezúttal arról fog beszélni, hogy hogyan is viselkedhetünk illendően a különböző összejöveteleken, üzleti, vagy épp magán jellegű eseményeken.
Előadásának címe:
Mindennapi protokoll – az asztalnál is!
Az előadásban szó lesz az öltözködési előírásokról, arról is hogyan kell megérkezni/fogadni a vendéget.
Részleteiben megmutatja az asztalnál evés szabályait, és arra is kitér kinek milyen virágot vegyünk, vagy hogy azt hogyan adjuk át illendően. És, hogy egy fogadáson hogyan illik állva enni, vagy hogy mi a házigazda, mi egy háziasszony teendője?
Ezekre és sok-sok más kérdésre is választ kaphatnak azok, akik eljönnek erre a kivételes előadásra, mely az előadó egyik kedvence.
Mindazok, akik már hallották Görög Ibolyát, pontosan tudják: a témát hétköznapi egyszerűséggel, fantasztikus humorral fogja körbejárni.
Nem csak hasznos ismeretekre, de egy vidám, sok-sok nevetéssel tarkított estre számíthatnak!
Hallani, megjegyezni, továbbadni. Tartsuk meg közösen értékeinket!
Az előadás kezdete: 18:00 h
Az előadás időtartama: 90 perc (szünet nélkül)
Az előadás helyszíne: Zsolnay Negyed
E78 koncertterem
Pécs, Major u. 21.
Martin Rauhaus komédiája hatalmas filmsiker volt hazájában, színpadi változata pedig Németország után először nálunk mutatkozik be.
A hatalmas sikerű dán film alapján készült színdarab nagy beleérzéssel és humorral szembesít bennünket azzal, milyen eufóriával és milyen fájdalmakkal jár, ha az ember megpróbálja elengedni a kontrollt.
A Kassai Nemzeti Színház és a Budapesti Nemzeti Színház egyedülálló együttműködési projektje egy új megközelítést mutat be és lehetőséget teremt arra, hogy újra felvessük a kötelesség és érzelem, az engedelmesség és szabadság közötti jelenkori ellentmondások kérdését.
Fények, dallamok, varázslat: Erzsébet királyné fénykertje Gödöllőn
A gödöllői Erzsébet királyné fénykert visszatér – még nagyobb, még fényesebb és…
A pergő cselekményű, látványos előadás egyszerre röhejes feketekomédia, akciódús thriller, fordulatos krimi, mely provokatívan és szellemesen tesz fel kérdéseket az…
„Nem fiatalok. Nem szépek. Nem hibátlanok. De ma este színpadra lépnek, és le sem engedjük őket, míg nem marad –…
enhed(er) i kurven
total:
Tiden er udløbet. Start venligst forfra med at vælge billetter.