FONÓ PÓDIUM - ALDEBARAN KOMPÁNIA
Fonó Pódium - Aldebaran kompánia: Tükör rezgés c. táncelőadása
Későre jár. Ideje felébredni! Ének, ritmus, tér. Flamenco, modern és néptánc.
Fonó Pódium - Aldebaran kompánia: Tükör rezgés c. táncelőadása
Későre jár. Ideje felébredni! Ének, ritmus, tér. Flamenco, modern és néptánc.
Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Last event date on this page: Thursday, September 25 2014 8:00PM
Aldebaran Kompánia: Tükör Rezgés /táncelőadás/
Ébredj! Szürke a test, a fal és a táj is. Báb vagy benne. Kattogó üresség.
Élsz még? Lüktet benned az illúzió? Mozog a Hold, a belső hang egyre csak sutyorog. Előre, hátra. Visszafelé. Hétköznapi rabok a mozdulatok. Épül a ház, a megszokás erős fallal dönt magához. Döntened kell, csak TE tudsz kitörni, átváltozni.
Későre jár, alszol már? Szürke az arc, az ujjak, a száj íve. Hazudsz a tükörnek, hátha felismer téged. Itt vagy még? Vagy csak lógsz egy karon, ami hátha felemel. Felkap és elvisz. De hova? Merre van a másik, aki én?
A hosszú évek óta flamencoval foglalkozó Aldebaran Kompánia a Tükör Rezgésben szinte minden oldalról kiszélesíti az alkotói horizontját. Nem csak a modern és a néptánc válik egyenrangú partnerévé a flamenconak – már ezzel is egy izgalmas kísérletet jelezve – , hanem az élő ének és az interaktív vizuális technológia is egy-egy olyan szálai az előadásnak, melyek meglepetésszerűen érnek össze a ritmusban és a térben, magukkal húzva egy láthatatlan tükröt, amibe érdemes belenézni.
Alkotók:
Tánc: Annamaria Acquistapace, Bajnay Beáta, Kiss Gergely
Ének: Judie Jay
Rendező: Timea Sziráky
Koreográfia: Bajnay Beáta - Aldebaran Kompánia, Sziráky Tímea
Zeneszerző: Szesztay Dávid Mátyás
Közreműködnek Janos Illes akusztikus gitár és Kézdy Luca hegedű.
Interaktív vizuális technológia: Kara Dávid, Tóth Ákos Károly (BorderLight http://on.fb.me/1i4QGFP)
Jelmez: Bencsik Andi
Smink: Bartalos Krisztina
Fotó: Molnár Beatrix
Támogatók: Oktogon Tánc Centrum, Ankert
Külön köszönet: Szabó Imola Juliannának, Czédli Szilvinek, Krizsónak és Böszörményi Zsuzsinak, Varga Beának, Kézdy Lucának és Dávid Somának a segítségért.
Megnyugtató, ha az ember szülei évtizedek után is békében, szeretetben élnek együtt. Szinte egyszerre lélegeznek, ismerik egymás minden mozdulatát, fel vannak készülve minden sóhajra, horkolásra, tüsszentésre. Most új otthonban kezdenek új életet, hiszen a gyerekek felnőttek, élik a saját életüket. Vagy ez mégsem ilyen gömbölyű?
Komédia a köbön! Egy falrengető vígjáték, amely színpadon és filmen egyaránt nagy sikereket aratott!
A vígjáték szellemes és felszabadító – az önelfogadásról, a női összetartás erejéről és arról szól, hogy néha a legnagyobb kihívás levetkőzni – lelkileg és szó szerint is.
Az álmok életre kelnek az Erkel színpadán! Ajándékozz karácsonyra élményt az Álomutazó mesés kalandjával az egész családnak! Jegyek kaphatók!
Mi a gasztronómia: művészet vagy üzlet? Mi a fontosabb: a tökéletesség, vagy a nagy forgalom? Egy zseniális séf és egy…
Ildikó kiváló szakpolitikus, aki komoly karrier előtt áll, amennyiben le tudja küzdeni egy apró hibáját: nem tud hazudni.
item(s) in basket
total:
Time limit has expired. Please, put item(s) in to basket again.