Főhős - Ceglédi Zoltán
Vajon kinek az életével játszunk? Beszélgetés és játék ismert, közéleti szereplőkkel. Drámák, örömök, titkok és vágyak imprójelenetekben. Minden alkalommal új Főhős a középpontban.
more
Vajon kinek az életével játszunk? Beszélgetés és játék ismert, közéleti szereplőkkel. Drámák, örömök, titkok és vágyak imprójelenetekben. Minden alkalommal új Főhős a középpontban.
more
Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Last event date on this page: Friday, May 25 2018 7:00PM
Vele, róla, neki, nektek. Ő középen, mi körülötte egy impróuniverzumban. Nincs előre megírt forgatókönyv, az adott este története lesz a mi történetünk. A Főhőssel beszélgetünk, és eljátsszuk, megmutatjuk, felfedezzük az életét. Vajon megfejtjük Őt közösen?
Ceglédi Zoltán jogász, elemző, publicista.
1979-ben született Tiszaföldváron, gyerekként Tompán élt, gimnáziumba Bajára járt, majd jogi diplomát szerzett a Pécsi Tudományegyetemen.
2004 óta él a fővárosban. Három évig sajtóreferens az SZDSZ-frakció mellett, majd hét évig a Republikon Intézet vezető tanácsadója.
2015 óta saját cégét vezeti. Szakterülete a politikai PR, kommunikáció. Publicisztikáit a hvg.hu és a 168óra közli. Gyakori vendége elemző- és vitaműsoroknak, Kálmán Olgától Puzsér Róbertig sokféle műsorvezetővel szemben van széke.
2017 óta rendszeres vendégfellépő a Dumaszínházban.
Magyarosított családneve (eredetileg: Crnkovics) okán állandó küzdelmet folytat a fővárosi lakossággal arról, hogy a „bunyevác” egy népcsoport, nem egy jelző.
Szerelmes Olaszországba, futballistafeleségként élt is ott, így egész jól főz, főleg tésztát.
1905. Elárverezik a párizsi Operaház teljes hajdani berendezéseit. Többek között egy csillárt, amely a kikiáltó szerint egy máig sem tisztázott baleset okozója volt. A baleset tetteseként az Operaház titokzatos Fantomját emlegették.
Ahogy egy kritikusa írta: „Akinek nehéz a szíve, vagy csak melegségre vágyik, nézze meg ezt a darabot. Aki a nagy generáció tagja és képtelen megérteni az unokáját, vagy az ipszilon generációé, és kiborítják a nagyszülei, nézze meg ezt a darabot. Aki egyszerűen szereti a színházat, nézze meg ezt a darabot.”
25 Year Anniversary tour//special guest: Bridge To Solace
2026. június 14-én igazi metalcore-bomba készül a Dürer Kert színpadára: 25…
Ismét különleges zenei utazásra invitál a Budapest Ritmo. Idén a fesztivál beköltözik a Magyar Zene Házába.
Mindnyájan függők vagyunk – legyen az társ, pénz, szerencsejáték vagy épp valamilyen káros szenvedély. Szücs Zoltán saját élményein keresztül mutatja…
item(s) in basket
total:
Time limit has expired. Please, put item(s) in to basket again.