Program


Emberek és Állatok a Nagy háborúban- Mikulás napi kutyás vezetés 9-12 éveseknek - Regisztrációs jegy

Emberek és Állatok a Nagy háborúban- Mikulás napi kutyás vezetés 9-12 éveseknek - Regisztrációs jegy

Az első világháborúban az egymással szemben harcoló felek hadseregeiben 16 millió állat szolgált. Igavonó lovakról, hírszerző galambokról, gáztámadást jelző kanárikról, sebesültkereső és kabalakutyákról, sőt a hátországban szántó elefántokról is mesélünk az Új világ született című kiállításunk 9-12 éves gyermekeknek szóló tárlatvezetésén.

There are no current performances on jegy.hu

Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Last event date on this page: Friday, December 06 2019 4:00PM

Sajnálattal értesítjük, hogy a 2019. december 6-án 16.00 órai kezdettel meghirdetett Emberek és állatok a Nagy Háborúban című, gyermekeknek szóló kutyás tárlatvezetésünk elmarad, mert négylábú főszereplőnk, Ronin örökre lehunyta szemét.
 
A meghirdetett időpontban 8-12 éves gyermekeknek szóló tárlatvezetéssel várjuk Önöket az Új világ született első világháborús állandó kiállításunk földszinti termeiben. A tárlatvezetésen részt vesz Ronin gazdája, Púza András leszerelt katona is, és a program során továbbra is hangsúlyosan jelennek meg a háborúban részt vevő két- és négylábúak.
A program időtartama: 45 perc
A tárlatvezetést követően a kiállítás első és második emeleti termei is ingyenesen megtekinthetők.
 
Az előre nem tervezett, sajnálatos programváltozásért szíves elnézésüket és megértésüket kérjük.
Kutyás tárlatvezetéssel legközelebb tavasszal készülünk, kérjük, további információkért kövesse honlapunkat és Facebook-oldalunkat.

 

 

Vendégünk lesz Púza András és kutyája Ronin. Andrást már gyerekkorában rabul ejtette a kutyák világa, ahogy ő mondta „kutyaszőrbe kapaszkodva tanultam járni”. Később fontos élmény volt András számára, hogy egy személykereső mentőkutyás csapat tagjaként bővíthette ismereteit. Az itt szerzett tapasztalatok elindították a hobbi kutyatartástól a hivatásos kutyakiképzés irányába. Később katonaként szolgált a Magyar Honvédségben, megjárta Afganisztánt, egy 7 hónapos misszióban kutyavezető tűzszerészként. Itt az extrém helyzetekben szükséges kitartás fontosságát és a csapatszellem életmentő erejét tanulta meg. Innen szerelt le kutyájával, Roninnal, aki most már a sok bombakeresés után élvezi a családi kutya szerepét és mesélnek nekünk a 21. századi missziós szolgálatról.

Our offer


This full-evening "crime story" of a dance drama takes as its starting point Barcsai's Lover, one of the most estimable of Hungary's balladic treasures. After cuckolding her husband, a wife awaits a terrible punishment. But how did things actually get to this point?

a musical play in two acts | based on the novel by Ferenc Molnár

Follow us!


Suggestions


ÁLOMUTAZÓ Szép

Erkel Színház

Az álmok életre kelnek az Erkel színpadán! Ajándékozz karácsonyra élményt az Álomutazó mesés kalandjával az egész családnak! Jegyek kaphatók!

Ad

Szuvidált szenvedélyek

Belvárosi Színház

Mi a gasztronómia: művészet vagy üzlet? Mi a fontosabb: a tökéletesség, vagy a nagy forgalom? Egy zseniális séf és egy…

A hegyek között, egy eldugott alpesi szállodában eseménydúsan telnek a napok. Bár mindenki pihenni jött, de senki nem talál nyugalmat,…

Accessibility menu
Increase font size
100%

Ajándékozzon jegy.hu
ajándékutalványt!

Az ajándékutalvány, a jegy.hu rendszerében használható fel az elérhető programokra (színház, koncert, fesztivál, sport) történő jegyvásárláskor.

Culture at Home
online.jegy.hu

Enjoy our online streaming services from the comfort of your couch!

Subscribe to newsletter

Get informed about the best programs!

Gift card

Ajándékozzon élményt!

Válogasson karácsonyi ajándékutalványainkból!

Warning! The basket time limit is about to expire!
estimated time left:
00:00

item(s) in basket

total:


Time limit has expired. Please, put item(s) in to basket again.