EDDA Művek unplugged koncert „Séta a múltban”
Az ikonikus zenekar ezúttal egy nem mindennapi, különleges koncertre várja a rajongóit.
(esőnap: június 22.)
Az ikonikus zenekar ezúttal egy nem mindennapi, különleges koncertre várja a rajongóit.
(esőnap: június 22.)
Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Last event date on this page: Lørdag, 21. Juni 2025 20:00
Több, mint 50 éve annak, hogy az ország egyik legismertebb zenekara az EDDA Művek megalakult és a rockzene szolgálatába állt.
A csodálatos énekhangú Pataky Attila által vezetett legendás együttes az elmúlt évtizedek során több millió eladott lemezzel, generációkon átívelő slágerekkel, megszámlálhatatlan koncerttel, Fonogram-életműdíjjal, szakmai díjakkal, kitűntetésekkel és hatalmas rajongótáborral büszkélkedhet. A magyar zenei élet egyik örökérvényű és megkerülhetetlen szereplői.
EDDA Művek:
Pataky Attila
Gömöry Zsolt
Alapi István
Kicska László
Benkó Ákos
Az ikonikus zenekar ezúttal egy nem mindennapi, különleges koncertre várja a rajongóit. Ezen az estén a legismertebb Edda slágerek akusztikus hangszereken csendülnek majd fel, valamint közreműködik a debreceni 40 fős Lautitia gyermekkórus is, akik Európa- és Világbajnok, továbbá Megyei Príma és KÓTA-díjas gyerekkar, több mint 15 nemzetközi első helyezéssel és 3 nagydíjjal is rendelkeznek.
Legyen részese Ön is ennek a varázslatos estének!
Claude Magnier legendás bohózatában Louis de Funès 13 év alatt több mint hatszázszor játszotta Barnier szerepét – amit filmen később Sylvester Stallone tett ismertté az egész világon.
A Voices of the Future – A jövő hangjai Magyarország egyik legnagyobb, középiskolásokat megszólító kulturális programja, amelyben ötszáz diák vállalkozik arra, hogy hónapokon át együtt készüljön, majd a Müpa színpadán adja elő a zeneirodalom kiemelkedő alkotásait.
Alen Menken, Stephen Schwartz és Peter Parnell varázslatosmusicalje Victor Hugo ikonikus regényéből, a Disney rajzfilmje alapján készült. A darab érzékenyen mesél a szeretetről, a kitartásról és az önfeláldozásról. Esmeralda, a szegény cigánylány és Quasimodo, a torz külsejű, ám önzetlen harangozó története könnyeket csal mindenki szemébe.
Beton.Hofi DUPLA Aréna-koncert, 2026. március 14-én és 15-én a Papp László Budapest Sportarénában.
A "Zene-Bor" ünnepén december 30-án hagyományosan nagyszabású gálakoncertet ad a 100Tagú Cigányzenekar.
1905. Elárverezik a párizsi Operaház teljes hajdani berendezéseit. Többek között egy csillárt, amely a kikiáltó szerint egy máig sem…
enhed(er) i kurven
total:
Tiden er udløbet. Start venligst forfra med at vælge billetter.