Cirkuszi Cabaret
Vegyünk egy átlagos péntek estét egy kisvárosban, ahol a fű se nő és nem lehet elmondani egy jellegzetességet sem, a szokásos angol parkokon és épületeken kívűl! more
Vegyünk egy átlagos péntek estét egy kisvárosban, ahol a fű se nő és nem lehet elmondani egy jellegzetességet sem, a szokásos angol parkokon és épületeken kívűl! more
Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Last event date on this page: Saturday, September 18 2021 7:00PM
A rendezvény a hatályos járványügyi szabályozásoknak megfelelően látogatható.
„Cirkuszi Cabaret“ – Cirkusz-színházi előadás
Vegyünk egy átlagos péntek estét egy kisvárosban, ahol a fű se nő és nem lehet elmondani egy jelegzetességet sem, a szokásos angol parkokon és épületeken kívű!
Ha csak... nem az éjszakai èletéről beszélünk!
A “titkos éjszakai életéről”, amiről az átlag és szelíd polgár a lefekvéshez készülődve, mit sem sejt. Amikor az álom ép elnyomja az erkölcsös, munkától elcsigazott homlokát, addigra a város egy független, rejtözködő egzictenciája már útjukat veszik az ismeretlen felé. Az ismeretlen felé, ahol repkednek a harisnyatartók, a tàncoslányok szexisek és olcsón kapható gyönyörökkel csábítanak. Itt nincs jelen a feleség, az elvárás, a kényszer, ide egyszer mindenki betéved...mert betéved!
A Cabaret az a hely, ahol füstön át a csúnya megszépül,
ahol a legvadabb fantáziák is valóra válnak,
ahol az éjszakai én nyelvet ölt a nyárspolgárnak és
ahol nincs sok esély a happy endre.
Vagy mégis?
A nagy kérdés az:
Szerelemre találhat-e az, aki ebben a koránt sem makulátlan világban keresgél?
Vajon megmaradhat-e a tisztesség?
Amit ígérünk:
Füstös lokálok erotikától túlfűtött hangulatát megidéző műsort.
Artista és táncos produkciók dalbetétekkel, humoros jelenetekkel fűszerezve.
Szereplők:
Virga Tímea, Nagy Zsuzsanna, Molnár Nikolett, Hegedüs Endóra, Mórocz Eszter, Peták Róbert, Stián Dániel
Előadás hossza: 50 perc
A Csillagszeműek - immár hagyományosan - egy napon két évzáró gálaműsort adnak a Hagyományok Házában.
Rényi Ádám keserédes, abszurd és meglepő történeteinek hőseit és antihőseit négy színész kelti életre egy sokszínű, sokhangulatú, nevetésben és könnyekben is gazdag, különleges előadásban.
Ezúton meghívjuk Önt és kedves párját, az éves Lakógyűlésünkre! Ha nincs párja, az se baj, hozzon bárkit! Minél többen vagyunk, annál jobb! Van mit megbeszélnünk… Az Erkel Színház univerzumában új fejezet nyílik: megérkezett az Erkel360, egy különleges, formabontó színházi élmény.
Szegedi Szabadtéri: ahol zene és kaland találkozik! Hősök hajnala, A 3 testőr, Cinefonic, Carmen és Wicked hazánk legnagyobb színpadán!t.
Sétálj velünk a Gellért-hegyen és a Citadellán, hogy megismerd izgalmas történetét és újjászületésének kulisszatitkait!
item(s) in basket
total:
Time limit has expired. Please, put item(s) in to basket again.