program


Babaszínház - Tarka-barka

Babaszínház - Tarka-barka

A Vaskakas Bábszínház legújabb aprószínházi játéka a színek csodálatos világába kalauzolja a legkisebbeket, tánccal, bábbal, zenével. Első színházi élmény a Vaskakas Bábszínház előadásában 0-3 éves korig

There are no current performances on jegy.hu

Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Last event date on this page: Mandag, 17. Februar 2025 10:00

Első színházi élmény a Vaskakas Bábszínház előadásában 0-3 éves korig

„Piros szín van legfelül, / Narancssárga mellé ül. / Sárga fénylik alatta, / Zöld a sárgát támasztja. / Kék folytatja most a sort, / Lila csík még úgysem volt. / Ibolya fut legalul, / Hét szín együtt domborul. / Kitalálod, mi lehet? / Szivárvány a domb felett!” (Bartos Erika)

A Vaskakas Bábszínház legújabb aprószínházi játéka a színek csodálatos világába kalauzolja a legkisebbeket, tánccal, bábbal, zenével.

Zeneszerző: Rab Viki Dramaturg és rendező: Kocsis Rozi (Blattner Géza-díjas)

Játsszák: Főglein Fruzsina és Ragán Edit

Akármilyen hihetetlen, a csecsemők, a három éves kor alatti aprócska gyerekek is fogékonyak a színházi előadásra. Persze nem akármilyenre, hanem kifejezetten nekik készülő játékokra.
Tudós csoportok: pszichológusok, pedagógusok és művészek hosszú évek óta tartó vizsgálatai alapján ismert, hogy a művészi élmények már a méhen belüli életben is befolyásolják a fejlődést. A kínai császárnékról mesélték, hogy amikor állapotosak lettek, csak szép dolgokat volt szabad nézniük, hallgatniuk és szagolniuk, hogy a magzat is szép és kiegyensúlyozott legyen. Kínában már akkor tudták, amit a mai pszichológia tanít, hogy életünk első kilenc hónapja – még az anyaméhben – és az azt követő három év egész életünkre kihat. Irányt szab személyiségünknek, kreativitásunknak, lelki egészségünknek, egyszóval mindennek, ami bennünk később igazán fontos lesz.

Aktuelt


Világpremier Budapesten, három ikon egy színpadon!

Műsor: Mendelssohn: O Haupt voll Blut und Wunden – korálkantáta Schubert: Esz-dúr mise

A Walk My World Vergilius eposzát, Aeneas és Dido tragikus szerelmi történetét kelti életre, melyben Trója és Karthágó mitikus hősei a tánc és az újcirkusz nyelvén szólnak hozzád. A minden érzékszervre ható monumentális térbe belépve egy másik valóság tárul fel: saját utadon járva fedezed fel a hősök történeteit. Istenek játszmái, ármány és szerelem szövik át a lélegzetelállító installációk világát, ahol bármi megtörténhet: rejtélyek bontakoznak ki, elbűvölő karakterek csábítanak. Az ősi, mitikus történetet illetve a mítoszokból ismert isteneket, halandókat és különös lényeket nemzetközi hírű artisták és táncművészek keltik életre.

Follow us!


PÅ PLAKATEN


Söndörgő & Balanescu Quartet Szép

Müpa, Bartók Béla Nemzeti Hangversenyterem

Mezőtől nagyvárosig – Bartók nyomában
Két nagyon különböző, mégis egymásból táplálkozó zenei univerzum találkozik ezen az estén a Müpa…

LIFE IN SPACE- A Kiállítás

Etele Plaza

A világ elsőszámú utazó űrkiállítása érkezik Amerikából Budapestre VR-ral, szimulátorokkal, ikonikus űrtárgyakkal, holdjáróval, vezetőfülkével, a Nemzetközi Űrállomás panorámaablakának 1:1 rekonstrukciójával,…

Accessibility menu
Increase font size
100%

Ajándékozzon jegy.hu
ajándékutalványt!

Az ajándékutalvány, a jegy.hu rendszerében használható fel az elérhető programokra (színház, koncert, fesztivál, sport) történő jegyvásárláskor.

Culture at Home
online.jegy.hu

Enjoy our online streaming services from the comfort of your couch!

Få de gode nyheder først

For at tilmelde dig vores nyhedsbrev skal du blot indtaste din email-adresse og tryk Tilmeld:

Obs! Indkøbskurvens tidfrist udløber snart!
tilbageværende tid
00:00

enhed(er) i kurven

total:


Tiden er udløbet. Start venligst forfra med at vælge billetter.