Buy tickets
Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Last event date on this page: Saturday, January 12 2019 8:00PM
Hús kerül a csontra, majd tudat belülre, s néha lélek is.
Kalima és Schaerer a létezés zenéjét ragadják meg.
Ahol az Improvizáció egy ősi szív súlyos dobbanása,
s szökellő galaxisok új testvériségét szüli a Kompozíció.
Mindnyájan csupán egyedi létünk csapdájában vergődnénk?
Az Opusban is igen jól ismert svájci énekes és hangvirtuóz Andreas Schaerer és a jobbára Berlinben élő, hasonlóan sokoldalú, s a nálunk szintén többször megfordult finn gitáros Kalle Kalima tavaly májusban, a nemzetközi Novel of Anomaly kvartett tagjaiként már együtt is felléptek a klub színpadán – nem is akármilyen sikerrel. A koncert után említették meg, hogy egy ideje már alakulóban van egy duó-projektjük is, mely a lengyelországi Żoryban évente megrendezett Voicingers jazz-ének verseny és fesztivál 2016-os gáláján, egy alkalmi, teljes egészében improvizált duókoncertjükön megélt közös varázslattal vette kezdetét, s a szükséges érlelődési folyamatot követően, a 2019-es évvel indul el önálló produkcióként Európa jazzszínpadain.
Az említett lengyelországi koncert tanúiként, s ismerve a duó tagjainak kiemelkedő tehetségét és varázslatos kreativitását, az Opus programszervezői úgy érezték, nem vállaltak nagy kockázatot, amikor az alakulóban lévő duó egyik legelső koncertjét azon nyomban le is kötötték az Opus januári programjába.
Közreműködik:
Andreas Schaerer - ének, mouthpercussion
Kalle Kalima - gitár
Kérjük Önöket, hogy az Opus Jazz Clubba váltott jegy mellé ne felejtsenek el asztalt foglalni!
Ülőhely csak asztalfoglalás esetén garantálható.
Asztalt jeggyel, internetes jegyváltás esetén utalványazonosítóval rendelkező vendégeinknek tudunk foglalni.
Az asztalfoglalásokat legkésőbb 20 óráig tudjuk fenntartani!
Közvetlenül koncertkezdés előtt történő jegyvásárlásnál vendégeink a meglévő asztalokat érkezési sorrendben foglalhatják el.
Telefon
+36 1 216 7894
Miért álmodunk? Mire valók az álmok? Miért vannak a rossz álmok? Ebben a fordulatos, magával ragadó és vicces családi musicalben ezekre a kérdésekre is fény derül.
Martin Rauhaus komédiája hatalmas filmsiker volt hazájában, színpadi változata pedig Németország után először nálunk mutatkozik be.
2026. január 1-én immár tizennyolcadik alkalommal kerül megrendezésre Mága Zoltán Budapesti Újévi Koncertje, Magyarország és Európa egyik legjelentősebb kulturális eseménye.
Beton.Hofi DUPLA Aréna-koncert, 2026. március 14-én és 15-én a Papp László Budapest Sportarénában.
item(s) in basket
total:
Time limit has expired. Please, put item(s) in to basket again.