ÁLLATMESÉK - Kovács Gábor
Daljáték, vagy inkább dal + játék gyerekeknek, családoknak Kovács Gábor muzsikussal.
Daljáték, vagy inkább dal + játék gyerekeknek, családoknak Kovács Gábor muzsikussal.
Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Last event date on this page: Søndag, 28. Juli 2019 11:00
Ezúttal egy óriás mesekönyv kerül elő Muzsikus Gábor tarisznyájából. Állatmesék sorakoznak lapról lapra a könyvben, melyek mind dalként csendülnek fel Fehér nagyapó és unokája tanulságos történetébe ágyazva. Milyen szórakoztató lehet egy dal az elképzelt kutyáról, a szomjas macskákról, kisegérről, bárányokról… - különösen, ha együtt énekeljük ezeket! Kiszámolós mondókát „faragunk”, együtt látogatunk el az állatóvodába, dalolunk, játszunk a gyerekekkel, szülőkkel, míg be nem csukódik a mesekönyv utolsó lapja is.
A vígjáték szellemes és felszabadító – az önelfogadásról, a női összetartás erejéről és arról szól, hogy néha a legnagyobb kihívás levetkőzni – lelkileg és szó szerint is.
A hegyek között, egy eldugott alpesi szállodában eseménydúsan telnek a napok. Bár mindenki pihenni jött, de senki nem talál nyugalmat, pedig a körülmények adottak lennének a tökéletes kikapcsolódáshoz. Házaspárok, barátok, üzletfelek és művészek nyaralnak együtt, már nem először, de talán most utoljára, mert ezen a nyáron néhányuk sorsa menthetetlenül és végzetesen összegabalyodik.
Magyarországi bemutató Az Erkel Színház előadása ELŐADÁSOK: 2026. augusztus 14., 15.,16., 20., 21., 22. tervezett esőnapok: augusztus 17., 18., 23., 24.
Karácsonyi varázs. A magányból születő szeretet története, ahol egy csavargó és egy árva fiú egymásban talál otthonra. Meghitt, ünnepi előadás.
2 vagy 4 szabadjegyet tartalmaz
Bármely saját előadásra, bármelyik jegyárkategóriára érvényes az évad végéig. (Kivéve szilveszter)
enhed(er) i kurven
total:
Tiden er udløbet. Start venligst forfra med at vælge billetter.