Program


V. JAZZFŐVÁROS -  Fesztivál bérlet
10

V. JAZZFŐVÁROS - Fesztivál bérlet

A fesztivál házigazdája: Freddie
4 nap, 5 színpad, 10 ország, 150 zenész, 50 óra zene!

Aktuális előadások



V. JAZZFŐVÁROS 2021. augusztus 5-8.

Fellépők:
SZÓLISTÁK (külföldiek): Antoine Trommelen (Hollandia) – szaxofon / Eddie Metz Jr. (USA) –
dob / Francesca Leone (Olaszország) – ének / Nobuo Watanabe (Japán) – zongora / Stefan
Rey (Németország)  – bőgő / Uwe Rössler (Németország) – zongora
SZÓLISTÁK (magyarok): Bolba Éva – ének / Bényei Tamás – trombita / Bundzik István –
zongora / Cseh Balázs – dob / Dániel Balázs – zongora / Falusi Mariann – ének / Gyárfás
István – gitár / Korb Attila – trombita, harsona, basszusszaxofon / Kovács Tamás – harsona /
Mátrai Zoltán – klarinét, szaxofon / Nagy Iván – zongora / Szalóky Béla – trombita, harsona /
Szőke Nikoletta – ének / Tóth Vera – ének
ZENEKAROK (külföldiek): The Delta Bastards (Uruguay & Kanada) / Festival All Stars (int.) /
Francesca Leone Quartet (Olaszország) / Prohibition Orchestra (Ausztria) /
Prohibition Stompers (Ausztria) / Three O Trommelen Plus Three (Hollandia)
ZENEKAROK (magyarok): Árpi Show / Benkó Dixieland Band / Bohém Ragtime Jazz Band /
Bohém Trió / Bosch Budapest Big Band / Budapest Jazz Orchestra / Candy Men /
Grunting Pigs / Hot Jazz Band / Jumping Matt & his Combo / Kecskemét Jazz Orchestra /
Kőrösi Szürkeverebek Jazzbandája / Leslie Fodor Swing Unit / Miskolc Dixieland Band /
Papp Brothers / Penge Benge Jazz Band / Side by Side / Swinging Quartet /
Szőke Nikoletta Quartet / Tom White Acoustic / Valami Swing

Fesztiválkarszalaggal a strand ingyenesen használható!

PROGRAM

Augusztus 5. csütörtök (nulladik nap) 18.00-23.00
INGYENES

NAGYSÁTOR:
18.00 swingtánctanítás kezdőknek / swing dance lesson for beginners
19.00 FUTURE GENERATION 1: Ittzés Márton 6 éves (dob)
19.30 Jazz Camp All Stars (H)
20.45 Árpi Show (H)
22.00 Swing DJ

Augusztus 6. péntek (első nap) 16.00-02.00

NAGYSZÍNPAD:
18.00-19.00 Jumpin' Matt & his Combo (H)
20.00-21.00 Hot Jazz Band: Papa Fleigh Memorial Band (H)
22.00-23.00 Tóth Vera & Budapest Jazz Orchestra (H)

CARGOPORT SZÍNPAD:
16.00-16.30 Bohém Trió (H)
17.00-18.00 Leslie Fodor Swing Unit (H)
19.00-20.00 Kőrösi Szürkeverebek Jazzbandája (H)
21.00-22.00 Penge Benge Jazz Band (H)

NAGYSÁTOR:
23.30-0.30 Festival All Stars (INT): Bényei Tamás (H) tp, Kovács Tamás (H) tb, Mátrai Zoltán (H) cl/ts,
Uwe Rössler (D) p, Tijn Trommelen (NL) g, Korb Attila (H) bs, Cseh Balázs (H) dr
0.30-2.00 jam session

KISSÁTOR:
16.15-17.15 FUTURE GENERATION 2: Swinging Quartet (H)
17.15-18.15: Side By Side (H) & Eddie Metz Jr. (USA)

DOMB BEACH JAZZ LOUNGE:
19.30-20.30 Candy Men (H)
21.15-22.15 Three O Trommelen (NL) & Stefan Rey (D)
23.00-24.00 Grunting Pigs (H)

Augusztus 7. szombat (második nap) 11.00-02.00

NAGYSZÍNPAD:
18.00-19.00 Three O Trommelen Plus Three (NL/D/USA)
20.00-21.00 Prohibited Orchestra (A)
22.00-23.00 Bohém Ragtime Jazz Band (H)

CARGOPORT SZÍNPAD:
12.00-13.00 Miskolc Dixieland Band (H)
17.00-18.00 Szőke Nikoletta Swing Project (H)
19.00-20.00 Francesca Leone Quartet (I)
21.00-22.00 Benkó Dixieland Band (H)

NAGYSÁTOR:
13.00-14.00 FUTURE GENERATION 3: Papp Brothers (INT): Papp Márton (H) as,
Papp Mátyás (H) tp/tb, Korb Attila (H) p, Gyárfás István (H) g, Stefan Rey (D) sb, Falusi Alfréd (H) dr
14.00-15.00 Tom White Acoustic (H)
15.00-16.00 Prohibited Stompers (A)
16.00-17.00 Kecskemét Jazz Orchestra (H)
23.30-0.30 Festival All Stars (INT): Korb Attila (H) tp/tb, Szalóky Béla (H) tb/tp, Antoine Trommelen (NL) cl/ts,
Nobuo Watanabe (JP) p, Gyárfás István (H) g, Stefan Rey (D) sb, Eddie Metz Jr. (USA) dr
0.30-2.00 jam session

KISSÁTOR:
11.30-12.30 Delta Bastards (URU/CDN)
12.30-13.30 Uwe Rössler (D) & Eddie Metz Jr. (USA)
13.30-14.30 Nobuo Watanabe (JP)
14.30-15.30 Bundzik István (H)
15.30-16.30 Nagy Iván (H)
16.30-17.30 Dániel Balázs (H)
17.30-18.30 Gyárfás István (H) & Mátrai Zoltán (H)

DOMB BEACH JAZZ LOUNGE:
15.30-16.30 Tom White Acoustic (H)
19.30-20.30 Valami Swing (H)
21.15-22.15 Delta Bastards (URU/CDN)
23.00-24.00 Francesca Leone & Guido di Leone (I)

DECATHLON SPORTPARK:
11.00-12.00 Tom White Acoustic (H)

JAZZFŐVÁROS Futás (Domb):
10.30-11.15 Bohém marching band: Papp Mátyás tp, Mátrai Zoltán cl, Hegedüs Csaba bj, Korb Attila bs, Falusi Alfréd dr

Augusztus 8. vasárnap (harmadik nap) 10.30-16.00

NAGYSZÍNPAD:
11.00-12.00 Three O Trommelen Plus Three (NL/D/USA)
13.00-14.00 Francesca Leone Quartet (I)
15.00-16.00 Falusi Mariann & Bosch Budapest Big Band (H)

CARGOPORT SZÍNPAD:
10.30-11.00 Bohém Trió (H)
12.00-13.00 Delta Bastards (URU/CDN)
14.00-15.00 Prohibited Stompers (A)

KÍSÉRŐPROGRAMOK:
– JAZZFŐVÁROS futás
– Decathlon Sportpark
– Logall tájékozódási futás
– strand (nyitvatartás: 9.00-20.00): fesztiválkarszalaggal a strand ingyenesen használható

Kövessen minket!


Ajánló


Ajándékozzon jegy.hu
ajándékutalványt!

Az ajándékutalvány, a jegy.hu rendszerében használható fel az elérhető programokra (színház, koncert, fesztivál, sport) történő jegyvásárláskor.

Ami a színlapra nem fért ki
Jegy.hu Blog

Beszámolók, érdekességek, interjúk a Jegy.hu programjairól, hogy felkészülten vághasson bele a kikapcsolódásba!

Hírlevél feliratkozás

Értesüljön hírlevelünkből a legnépszerűbb programokról!

Tisztelt Ügyfelünk!

Mint a legtöbb weboldal, a Jegy.hu is cookie-kat használ a működéséhez. Tudomásul veszem, hogy az InterTicket számomra releváns, személyre szabott ajánlatokat igyekszik összeállítani, amelyhez számos személyes adatot használ fel. Az adatkezelés szabályait az Adatkezelési Tájékoztatóban megismertem, azokat elfogadom.

Hozzájárulok