Program


L'art pour L'art Trió: Csirkebefőtt

L'art pour L'art Trió: Csirkebefőtt

Szászi Móni, Pethő Zsolt és Dolák-Saly Róbert poéntorlódásos nyári műsora.
Helyfoglalás érkezési sorrendben.

 more

There are no current performances on jegy.hu

Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Last event date on this page: Tuesday, August 16 2022 6:00PM

Az előadás különleges, hiszen fentnevezettek helyett alteregóik népesítik be a színpadot: 

 Megjelenik a legendásan „zsenilis” öreg, Besenyő Anti bácsi, aki a közönség hölgy tagjait próbálja jobb belátásra bírni!

 Színpadra lép a rózsaszín frizurás, pöttyös ruhás, de makulátlan lelkű Besenyőné Bényei Margit, akit kislánya, a nagyfogú Zigóta tart rettegésben megválaszolhatatlan kérdéseivel!

 Könyörtelenül támad Naftalin Ernő ötletológus, aki jó szokása szerint piszkálja a közönséget, aztán a harsány Leopold, aki sajátosan értelmezett diafilm-vetítéseit közvetíti élőben és halóban. Az est hívatlan vendége Pandacsöki Boborján is, aki minden lehetőséget megragad, hogy felrúgja az eredeti műsortervet. 

 Előtérbe tolakszik még Kíváncsi Hajnalka és vendége, Olyanember Béééla, a finn Alka és Pakka bábduó, Miszticsello, a nem tehetséges illúzionista, és még sokan, akik mások.

Ne feledkezzünk el a szerző-előadók fantasztikus dalszerzeményeiről sem, amiket hallgatva mindenkinek elhomályosodik a szeme, ha a reflektorba néz.

 

Szórakozzanak viccesen!

Our offer


A vígjáték szellemes és felszabadító – az önelfogadásról, a női összetartás erejéről és arról szól, hogy néha a legnagyobb kihívás levetkőzni – lelkileg és szó szerint is.

Macskabál van az elhagyott színház ódon színpadán. Minden évben egyszer megrendezik a bált, és erre összegyűlnek a környék - nagyon is emberi tulajdonságokkal felruházott - macskái. Eltáncolják és eldalolják életüket.

Get ready for one of the biggest and most vibrant New Year’s Eve parties in the city at Time Out Market Budapest!

Follow us!


Suggestions


Varázslatos hangok Jonas Kaufmann-nal - Mein Budapest Szép

Müpa, Bartók Béla Nemzeti Hangversenyterem

Jonas Kaufmann, a sokoldalú német tenor, a budapesti közönség régi kedvence ezúttal a külföldön legismertebb magyar komponisták, köztük Goldmark Károly,…

Ráskó Eszter: RTL Special - a tévéfelvétel - csak 18 éven felülieknek.

Világpremier Budapesten, három ikon egy színpadon!

Accessibility menu
Increase font size
100%

Ajándékozzon jegy.hu
ajándékutalványt!

Az ajándékutalvány, a jegy.hu rendszerében használható fel az elérhető programokra (színház, koncert, fesztivál, sport) történő jegyvásárláskor.

Culture at Home
online.jegy.hu

Enjoy our online streaming services from the comfort of your couch!

Subscribe to newsletter

Get informed about the best programs!

Gift card

Ajándékozzon élményt!

Válogasson karácsonyi ajándékutalványainkból!

Warning! The basket time limit is about to expire!
estimated time left:
00:00

item(s) in basket

total:


Time limit has expired. Please, put item(s) in to basket again.