Gallardo, Baráti, Margulis...
Baráti, Fenyő, Kadesha...
Baráti, Fenyő, Kadesha...
Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Last event date on this page: Lørdag, 24. Juli 2021 19:30
Poulenc: d-moll kétzongorás verseny (FP61)
Balog József, Fejérvári Zoltán (zongora)
Mozart: Esz-dúr kvintett (K. 452)
N.N. (oboa); Mate Bekavac (klarinét); N.N. (kürt); Lakatos György (fagott); José Gallardo (zongora)
Csajkovszkij: Meditáció, op. 42, no. 1
Alissa Margulis (hegedű); Balog József (zongora)
Dvořák: Esz-dúr vonósötös, op. 97
Baráti Kristóf, Ilias Ionian Kadesha (hegedű); Kelemen Barnabás, Maxim Rysanov (brácsa); Fenyő László (cselló)
Tomboló szenvedély, lüktető cigánymuzsika és egy szabályokat felrúgó szerelmi történet – minden idők leglátványosabb operettshow-ja várja a nézőket 2026. március 26-án az MVM Dome-ban. A Dankó Pista című új operett Dankó Pista élete és dalai alapján írta Orbán János Dénes és Pejtsik Péter.
A 90-es évek ikonikus filmvígjátékából készült musicalsiker, a West Enden és a Broadwayn már nézők millióit elcsábító Apáca Show az Erkel Színház színpadán!
A vígjáték szellemes és felszabadító – az önelfogadásról, a női összetartás erejéről és arról szól, hogy néha a legnagyobb kihívás levetkőzni – lelkileg és szó szerint is.
A szabadság és a szerelem szívmelengető találkozása látványos elemekkel, lovakkal, artistákkal, lendületes táncokkal és sodró erejű színészi játékkal.
Quimby - A TEREPASZTAL LOVAGJAI - 35 év szélmalomharc - 2026. március 28-án a Quimby az MVM Dome-ban újra felrajzolja…
Bartók Béla A kékszakállú herceg vára
enhed(er) i kurven
total:
Tiden er udløbet. Start venligst forfra med at vælge billetter.