Program


Elnyelt rezgések utóélete - bunkerdráma

Elnyelt rezgések utóélete - bunkerdráma

Milyen a jelen Magyarországában élni? Milyen lenne, ha bekövetkezne a világvége? Milyen lenne túlélni a világvégét, és szembesülni azzal a tátongó űrrel, amit maga után hagyott?

 more

There are no current performances on jegy.hu

Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Last event date on this page: Saturday, December 03 2022 7:00PM

Ez a történet a jelen társadalmunk lelkiállapotának két vetületét járja körbe. Két olyan nő sorsának ütközését követjük végig, akik már nem hitték, hogy valaha is találkoznak még egy másik emberi lénnyel. A világ pusztulása mindkettejükben mély sebet vágott, és ezeknek begyógyítása túl küzdelmesnek tűnik, miközben látszólag már nincs miért élni. De tényleg így volna? Bekövetkezhet olyan esemény, aminek hatására egyszerűen feladjuk?

A TIM Stúdió bemutatja Andella Mirtill filmrendező saját alkotású színdarabját, amely a fiatal rendező első színházi rendezése.

„Számomra a világvége fogalma végtelenül szubjektív. Olyasmi, ami a mindennapjaink részévé vált, amit sokszor emlegetünk, amivel viccelődünk, és ami sokszor a mellkasunkban szorongássá alakul. Az elmúlt két évben rengeteg csapás ért minket, mind a Föld, mind sajátosan Magyarország lakosaiként, és sokszor nehéz egy szebb holnapban hinni. És bár könnyebb elmenekülni a saját világunkba, és magas falakat húzni magunk köré, ezzel csak mélyítjük sebeinket. Helyette talán itt az idő nyitni, akkor is, ha küzdelmes, és befogadni másokat, hogy aztán a jövőben összekapaszkodhassunk, és együtt építhessünk egy új világot.” (Andella Mirtill)

16 éven felülieknek ajánlott

Our offer


Vígjáték az áramszünetben. Miközben a társaság nem lát semmit, a nézők mindent látnak… Brindsley és Carol fiatal pár. A férfi feltörekvő szobrász, és menyasszonyával elloptak pár műtárgyat a szomszédban lakó Harold Gorringe-től, hogy azokkal lenyűgözzék Carol vendégségbe érkező apját, illetve annak gazdag műgyűjtő barátját, Lembergert. A vendégek érkezése előtt azonban elmegy az áram, és teljes sötétségben kell megfelelni az apósjelöltnek, Melkett ezredesnek. Mindeközben beállít a sötéttől rettegő felsőszomszéd, Miss Furnival, felbukkan Brindsley korábbi szeretője, Clea, ráadásul a szomszéd lakó, akitől a műtárgyakat „köcsönvették”, Harold Gorringe is idő előtt hazatér… A klasszikus bohózati helyzeteket az teszi még viccesebbé, hogy a szereplők a sötétben semmit nem látnak, a nézők viszont mindent.

1905. Elárverezik a párizsi Operaház teljes hajdani berendezéseit. Többek között egy csillárt, amely a kikiáltó szerint egy máig sem tisztázott baleset okozója volt. A baleset tetteseként az Operaház titokzatos Fantomját emlegették.

Follow us!


Suggestions


POGÁNY INDULÓ

MVM Dome

Pogány Induló hatalmas koncerttel tér vissza az MVM Dome-ba! Pályatársaival az egyik legütősebb bulit ígéri a rajongóknak.

BSW 20

Papp László Budapest Sportaréna

A telt házas Budapest Park után, 2026. február 13-án beveszik a Budapest Arénát a GANGGAL!

Accessibility menu
Increase font size
100%

Ajándékozzon jegy.hu
ajándékutalványt!

Az ajándékutalvány, a jegy.hu rendszerében használható fel az elérhető programokra (színház, koncert, fesztivál, sport) történő jegyvásárláskor.

Culture at Home
online.jegy.hu

Enjoy our online streaming services from the comfort of your couch!

Subscribe to newsletter

Get informed about the best programs!

Warning! The basket time limit is about to expire!
estimated time left:
00:00

item(s) in basket

total:


Time limit has expired. Please, put item(s) in to basket again.