Programm


Dr. Domján Mihály előadása Segítő kéz a családban

Dr. Domján Mihály előadása Segítő kéz a családban

Felkészülés a lelki elengedésre

There are no current performances on jegy.hu

Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Last event date on this page: April 9. Donnerstag, 18:00

Egy elengedés küszöbén sokfajta kérdés cikázhat az emberben. Rengeteg érzelem “düböröghet” odabent, miközben még jobban tanácstalanná válhatunk. Az előadásban azokat a lehetőségeket járnám körül, amelyek segíthetnek a belső világunkra való ráhangolódásra és így a megalapozott döntés meghozatalára. 

Számos kapcsolatnak, helyzetnek és várakozásnak a lezárása válhat embert próbáló szituációvá.
Feladjam? Megfutamodjak? Tartsak ki? Milyen jelre várok még? Biztos lehetek abban, hogy ez a legjobb döntés? Mi lesz, ha később megbánom? Honnan tudhatom, hogy mi az, ami már nem szolgál engem? Ki támogat? Ki áll mellettem? Honnan szerzem be ahhoz az erőt, hogy értelmes döntést hozhassak? Valóban mindent ki KELL bírnom?

Dr. Domján Mihály
pszichoterapeuta szakorvos, pszichológus,
családterapeuta, mindfulness oktató,
szomatodráma játékvezető

Unser Angebot


A Kossuth-díjas Vidnyánszky Attila, a Nemzeti Színház igazgatója először rendez operettet, méghozzá a világ leghíresebbjét!

A világsiker most Budapestre érkezik! Gyerekeknek álomszép kaland, felnőtteknek mélyen megérintő történet – közös családi élmény, amire még évek múlva emlékeztek!

A VILÁG ELSŐSZÁMÚ UTAZÓ ŰR KIÁLLÍTÁSA ÉRKEZIK AMERIKÁBÓL BUDAPESTRE! ETELE PLAZA – 2026.03.06. FIGYELEM CSAK 3 HÓNAPIG!

Follow us!


Angebote


Az Őrült, az Orvos, a Tanítványok és az Ördög Szép

Pintér Béla és Társulata, Átrium Színház

Máté Edina, a Szegedi Hittudományi Egyetem másodéves hallgatója meglátja az emberiség jövőjét...

Ahogy egy kritikusa írta: „Akinek nehéz a szíve, vagy csak melegségre vágyik, nézze meg ezt a darabot. Aki a nagy…

Accessibility menu
Increase font size
100%

Verschenken Sie jegy.hu
Geschenkgutscheine!

Die Geschenkgutscheine können für Ticketkäufe auf der Webseite www.jegy.hu verwendet werden, für beliebige Veranstaltungen (Theater, Konzerte, Festivals, Sportveranstaltungen) in unserem System.

Interticket
Kulturkarte

Mithilfe der Dienstleistungen der Kulturkarte stehen Arbeitnehmern und Arbeitgebern die höchsten, momentan angewandten Ermäßigungen zur Verfügung.

Newsletter abonnieren

Erfahren Sie mehr aus unserem Newsletter über die beliebtesten Programme!

Achtung! Die Zeitbegrenzung des Kaufvorgangs läuft in Kürze ab!
geschätzte Zeit:
00:00

Posten im Warenkorb

insgesamt:


Die Zeitbegrenzung des Kaufvorgangs ist abgelaufen! Bitte stellen Sie Ihren Warenkorb erneut zusammen!