De kié lesz a kutya?
Az Orlai Produkció vígjátéka.
Az Orlai Produkció vígjátéka.
Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Last event date on this page: Fredag, 25. Juli 2025 20:30
„Majd ha a gyerekek felnőttek.” „Ha útjukra indítottuk őket, minden álmunkat valóra váltjuk.” Ismerős tervek, szép haladékok sokaknak. De mi van, ha végül elmarad a várva várt nagy élet? Mi van, ha az új korszakot az egyik egész máshogy képzeli, mint a másik? Például egy újabb szereplővel. Martin Rauhaus komédiája hatalmas filmsiker volt hazájában, színpadi változata pedig Németország után először nálunk mutatkozik be.
Írta:Martin Rauhaus
Színpadra alkalmazta: Marcus Maria Grube
fordította: Zöldi Gergely
DORIS – Szinetár Dóra
GEORG – Pataki Ferenc
BRUNHS – Péterfy Bori
Klaudia – Cseh Judit
Peter – Adorjáni Bálint
Laura – Bíró Panna Dominika
Díszlet - Zöldy Z Gergely
Jelmez - Pető Kata
Mozgás: Bodor Johanna
Zene – Furák Péter
Plakáttervező: Csáfordi László
A rendező munkatársa: Dicső Dorka
Rendező: Paczolay Béla
Producer: Orlai Tibor
"A színdarab Magyarországon a Drei Masken Verlag GmbH München és a Theatrum Mundi Színházi és Irodalmi Ügynökség közötti megállapodás révén kerül színre."
--
Esőnap: 2025.07.27. 20:30
Az előadás időtartama: 105 perc
Online bankkártyával, illetve OTP és MBH SZÉP-kártyával is megvásárolhatja jegyét.
jegyinformáció:
I. szektor: A jegy tulajdonosa érkezési sorrendben választhatja ki ülőhelyét a színpadhoz közelebb eső sorokon belül, ahol bekészített párna várja.
II. szektor: A jegy tulajdonosa érkezési sorrendben választhatja ki ülőhelyét a nézőtéren az I. szektor sorai mögött. Kedvezmények csak erre a jegytípusra vehetők igénybe.
A balett cselekményét az angol romantikus költőnemzedék óriása, Lord Byron 1814-es híres verse, A kalóz inspirálta.
Móricz Zsigmond története nagyon is időtálló témát jár körül: hogyan irányítják a nők a férfiakat a háttérből? A darab végére kiderül, az asszonyok furfangja nem csak napjainkban, a régi időkben sem ismert határokat.
Ritka magyar – gálaest a Müpában Kallós Zoltán születésének 100. évfordulója alkalmából Vannak esték, amelyek nem egyszerűen előadások, hanem közösségi események: találkozások egy életművel, egy szellemiséggel, egymással. A Ritka magyar című folklór gálaest ilyen alkalom. A Müpa színpadán megvalósuló ünnepi esttel Kallós Zoltán, a 20. századi magyar néprajz, népzene- és néptánckutatás meghatározó alakja előtt tisztelgünk születésének 100. évfordulóján.
Mezőtől nagyvárosig – Bartók nyomában
Két nagyon különböző, mégis egymásból táplálkozó zenei univerzum találkozik ezen az estén a Müpa…
A világ elsőszámú utazó űrkiállítása érkezik Amerikából Budapestre VR-ral, szimulátorokkal, ikonikus űrtárgyakkal, holdjáróval, vezetőfülkével, a Nemzetközi Űrállomás panorámaablakának 1:1 rekonstrukciójával,…
enhed(er) i kurven
total:
Tiden er udløbet. Start venligst forfra med at vælge billetter.