A nők városa - filmvetítés
Federico Fellini Filmnapok - Emlékének adózva a Debreceni Tavaszi Fesztiválon az Apolló mozi három napon keresztül az ő filmjeinek és munkásságának jegyében várja az érdeklődő nézőket!
Federico Fellini Filmnapok - Emlékének adózva a Debreceni Tavaszi Fesztiválon az Apolló mozi három napon keresztül az ő filmjeinek és munkásságának jegyében várja az érdeklődő nézőket!
Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Last event date on this page: Onsdag, 25. Marts 2020 16:30
Fellini 100 – Federico Fellini Filmnapok
Federico Fellini 100 évvel ezelőtt, 1920. január 20-án látta meg a napvilágot. A 100 éve született, világhírű olasz rendezőzsenit minden idők egyik legnagyobb direktoraként tartjuk számon.
Emlékének adózva a Debreceni Tavaszi Fesztiválon az Apolló mozi három napon keresztül az ő filmjeinek és munkásságának jegyében várja az érdeklődő nézőket!
16.30
A nők városa (16)
feliratos olasz–francia filmdráma, 130 perc, 1980
1986 nyarán egy mesesorozaton és Zorán új albumán kezdett dolgozni Presser Gábor és Sztevanovity Dusán, egy ötlet azonban új irányba terelte őket, ennek köszönhető a hatalmas sikerű musical megszületése. Az előadás hossza szünettel: 140 perc
A háború mindent elvett tőlük – az otthonukat, a családjukat, a gyermekkorukat. Bandába verődve, éhesen és fázva járják az utcákat, hogy valahogy túléljenek. Mégis kapaszkodnak az életbe.
Három komponista műveit és általuk az angol zene három korszakát idézi a Müpa régóta népszerű egynapos koncertsorozata.
Valentin-napon nagyszabású koncertshow Budapesten, a Stefánia Palotában: Igazán nők! Jónás Andrea, Fehér Adrienn és az Alba Regia Szimfonikus Zenekar koncertje…
Dohnányi-bérlet 5. hangverseny
enhed(er) i kurven
total:
Tiden er udløbet. Start venligst forfra med at vælge billetter.