Program


A KOLONC

A KOLONC

A kolonc
Elmejáték két részben.

Írta: Pozsgai Zsolt
Zene: Soós Tamás (Csonti)

 more

There are no current performances on jegy.hu

Ön egy múltbeli eseményre keresett rá. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Last event date on this page: Viernes, Marzo 30 2012 7:30PM

Az első világháború híres kémnője magatehetetlenül fekszik egy svájci elmegyógyintézetben évek óta. Egy nap titokzatos látogató érkezik, fiatal orvosnő Magyarországról, aki a pszichoanalízis segítségével próbálna meg segíteni a nőn....de valóban csak ezért? Az analízis sikeresen indul, de a beteg lassan ráébred, ki van vele szemben?és megkezdődik a párbaj, feltárul a múlt, a kémnő fantasztikus élete. Tudatos és tudatalatti harcot vív a két nő egymással, miközben köztük őrlődik a kórház fiatal igazgatója, aki a maga módján szerelmes betegébe...hova juttatja őket ez a csupa-titok elmejáték?!

Pozsgai Zsolt pszicho-játéka valóságos helyzetre épít. Az első világháború legügyesebb kémje, Elsbeth Schlagmüller valóban egy svájci szanatóriumban halt meg a háború után jóval, a második világháború előtt nem sokkal. Kinek árt érdekében megölni a látszólag mozgás- és beszédképtelen nőt? És miért? Miket tudhatott még ez az élő halott, amitől útjában lehetett az újraszerveződő német titkosszolgálatnak? A darab ezekre a kérdésekre keresi a választ.

Our offer


The Devil Wears Prada 2 amerikai vígjáték, 120 perc, 2026 angol nyelven, magyar felirattal

A Walk My World Vergilius eposzát, Aeneas és Dido tragikus szerelmi történetét kelti életre, melyben Trója és Karthágó mitikus hősei a tánc és az újcirkusz nyelvén szólnak hozzád. A minden érzékszervre ható monumentális térbe belépve egy másik valóság tárul fel: saját utadon járva fedezed fel a hősök történeteit. Istenek játszmái, ármány és szerelem szövik át a lélegzetelállító installációk világát, ahol bármi megtörténhet: rejtélyek bontakoznak ki, elbűvölő karakterek csábítanak. Az ősi, mitikus történetet illetve a mítoszokból ismert isteneket, halandókat és különös lényeket nemzetközi hírű artisták és táncművészek keltik életre.

A Recirquel új produkciója, a Paradisum az elpusztult világ elcsendesedését követő újjászületés mítoszát kutatja, ahol a kommunikáció eszköze a test, az egyetlen közös nyelv a mozdulat. Az idilli létezés teremtményei a körülöttük lüktető „életanyag” folyamatosan alakuló, örvénylő természeti erejéből bontakoznak ki, hogy a megtisztulás, születés, ébredés és rítus jelenetein át elérjék az anima mundit, a világ szellemét.

Follow us!


Suggestions


LIFE IN SPACE- A Kiállítás

Etele Plaza

A világ első számú űrkiállítása érkezett Amerikából Budapestre VR-ral, szimulátorokkal, ikonikus űrtárgyakkal, holdjáróval, vezetőfülkével, egy egész űrállomással és rengeteg meglepetéssel.…

Szegedi Szabadtéri Játékok 2026 Szép

Szegedi Szabadtéri Játékok, Dóm tér

Szegedi Szabadtéri: ahol zene és kaland találkozik! Hősök hajnala, A 3 testőr, Cinefonic, Carmen és Wicked hazánk legnagyobb színpadán!t.

Ad

Giacomo Puccini PILLANGÓKISASSZONY Opera három felvonásban, olasz nyelven, magyar, angol és olasz felirattal

Accessibility menu
Increase font size
100%

Ajándékozzon jegy.hu
ajándékutalványt!

Az ajándékutalvány, a jegy.hu rendszerében használható fel az elérhető programokra (színház, koncert, fesztivál, sport) történő jegyvásárláskor.

Culture at Home
online.jegy.hu

Enjoy our online streaming services from the comfort of your couch!

Subscribe to newsletter

Get informed about the best programs!

Warning! The basket time limit is about to expire!
estimated time left:
00:00

item(s) in basket

total:


Time limit has expired. Please, put item(s) in to basket again.