Program


Zsidó Kulturális Fesztivál 2025: A Prieger Zsolt Társulat bemutatja: Szerb Antal legendája

Zsidó Kulturális Fesztivál 2025: A Prieger Zsolt Társulat bemutatja: Szerb Antal legendája

27. Zsidó Kulturális Fesztivál

A jegy.hu oldalon jelenleg nincs aktuális előadás

Egy múltbeli eseményre kerestél. Kérjük, válogass aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Az oldalon elérhető utolsó előadás dátuma: 2025. szeptember 16. kedd, 19:00

27. Zsidó Kulturális Fesztivál

A Prieger Zsolt Társulat bemutatja: Szerb Antal Legendája

2025. szeptember 16. kedd, 19 óra

 

Az „Egy évem Szerb Antallal” című könyv szerzője, Prieger Zsolt (Anima Sound System) zenés „Szerb-fantáziája” költőien szürreális és roppant realista, amelyben akusztikus és vetített képek, városok és történetek, szerelmek és szeretett irodalmak váltják egymást, szerelmes izgalomban, akár egy érzelmes krimiben. Bejátszásokkal, klasszikus és popkulturális zenei elemekkel, itáliai slágerekkel és kortárs hegedűkkel, vetítéssel és improvizációval, „Utassal és holdvilággal” teli látomás: kihagyhatatlan irodalmi, zenei és filozófiai előadás.

A Prieger Zsolt Társulat nem mindennapi Szerb Antal-előadása színpadi-, filmes- és zenész-sztárokkal megerősödve – Döbrösi Laurával, Nagy Katicával, Széchenyi Lilivel és a Magyar-nővérekkel – érkezik a Rumbach-zsinagógába, hogy a legenda újra kiteljesedhessen. A szöveg, a látvány és a hangzás burjánzó együttese kihagyhatatlan élménynek ígérkezik.

Közreműködnek: Nagy Katica – szöveg; Döbrösi Laura - szöveg, ének; Magyar Bori - szöveg, ének; Magyar Katica – vokál; Prieger Zsolt – szöveg, ének; Kis-Kovács Luca – szöveg, ének; Merkl Tamás – billentyűk, harmonika; Kovács Sára – vokál, fuvola; Kováts Tibor – gitár, billentyű; Fűzfa Máté – hangmérnök. Írta és rendezte: Prieger Zsolt.

Az eseményen hang- és képfelvétel készül.

Ajánlatunk


A Love Letters című kétszemélyes színdarab az amerikai szerző egyik leggyakrabban játszott műve, amely mosolyogtató és könnyfakasztó jeleneteivel a világ számos színházában aratott már hatalmas sikert.

Többnemzetiségű együttes, dalaikat 25 nyelven adják elő. Az amerikai Thomas Lauderdale zongoraművész alapította 1994-ben azzal a céllal, hogy egyesítse a klasszikus-, dzsessz-, latin és popzenei műfajokat, egyedi hangzást teremtve. Debütáló kislemezük, a „Sympathique (Je ne veux pas travailler)” 1997-ben jelent meg, és azonnal bombasiker lett.

Kövess minket!


További ajánlataink


akár -30%
LISZT, GRIEG, R. STRAUSS - LAWRENCE FOSTER Kocsis/2 Jegyvásárlás

LISZT, GRIEG, R. STRAUSS - LAWRENCE FOSTER Kocsis/2 Szép

Nemzeti Filharmonikusok, Müpa Bartók Béla Nemzeti Hangversenyterem

A világhírű amerikai karmester, Lawrence Foster Liszt, Grieg és Richard Strauss remekműveit (Orpheusz, a-moll zongoraverseny, Hősi élet) vezényli Balog József…

Hirdetés

BÚÉK ERKEL! Legendás dalok és meglepetések december 30-án és 31-én! Légy részese az év legnagyobb tv-s szuperprodukciót idéző koncertshowjának!

Hirdetés

Jönnek a sznob fésűkagylójukkal, egyenek inkább császárhúst!

Hirdetési információ

Ebben a rovatban a rendszer által válogatott népszerű programokat ajánlunk. Közöttük fizetett hirdetések is lehetnek.

Akadálymentesítés menü
Betűméret növelése
100%

Ajándékozz jegy.hu
ajándékutalványt!

Az ajándékutalvány a Jegy.hu rendszerében használható fel az elérhető programokra (színház, koncert, fesztivál, sport) történő jegyvásárláskor.

Kultúrát otthonról
online.jegy.hu

Élvezd otthonod kényelméből az online streaming kínálatunkat!

HÍRLEVÉL FELIRATKOZÁS

Ha szeretnél értesülni legfrissebb ajánlatainkról, aktuális kedvezményeinkről és induló jegyelővételeinkről iratkozz fel hírlevelünkre!

Gift card

Ajándékozz élményt!

Válogass karácsonyi ajándékutalványainkból!

Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
becsült lejárati idő:
00:00

tétel a kosárban

összesen:


Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsd össze a kosarad újra!