Program


Mi bajunk lehet? - Ács Fruzsina és Szabó Balázs Máté közös estje

Mi bajunk lehet? - Ács Fruzsina és Szabó Balázs Máté közös estje

Dumaszínház est

A jegy.hu oldalon jelenleg nincs aktuális előadás

Egy múltbeli eseményre kerestél. Kérjük, válogass aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Az oldalon elérhető utolsó előadás dátuma: 2025. május 7. szerda, 19:00

Te is szoktál azon gondolkozni, hogy mi bajod lehet? Már mindent megpróbáltál annak érdekében, hogy jobban érezd magad, de semmi nem segít?

Hiába próbálod kristályokkal kivédeni a Mars rossz állását, az exed még mindig nézi az insta storyjaidat?

Hiába írsz esténként a hálanaplódba az időszakos böjtről, mégsem tudod elhinni a tükörre ragasztott pozitív megerősítő üzeneteket?

Hiába olvasod lefelé néző kutya pózban a kötődési problémákról szóló önsegítő könyvet az érzelmi támogatást nyújtó nyuladnak, mégsem vagy kiegyensúlyozottabb?

Hiába viszed magaddal a boltba az újrahasznosított szívószálból horgolt vászontáskádat, hogy delfinmentes tonhalat vegyél a peszketáriánus macskádnak, mégsem érzed magad jobb embernek?

Nehéz volt végig olvasnod ezt a leírást, mert a folyamatos tiktokozás miatt már csak 6 másodpercig tudsz egy dologra figyelni?

Ha bármelyik kérdésre igennel vagy nemmel válaszoltál, gyere el Ács Fruzsina és Szabó Balázs Máté új estjére! Elvégre mi bajunk lehet?


Az előadást keresleti alapon árazzuk! További tájékoztatásért, kérjük, látogassanak el az ehhez kapcsolódó információs oldalunkra:

Kereslet alapú (dinamikus) árazás GYIK

Ajánlatunk


A Rühös Foxi zenekar a II. kerületi Fondue Bárban alakult Szűcs Krisztián (Heaven Street Seven, Szűcs zenekar), Baksa-Soós Attila (Wake Up 1230) és Horváth Kristóf (Esti Kornél) által, akikhez néhány héttel később csatlakozott Vazul Császár (VHK).

Ősbemutató! Köteles Leander zenei munkásságának legnagyobb slágereit viszi színpadra Pejtsik Péter karmester és a Szolnoki Szimfonikus Zenekar kíséretében, kiegészülve a különleges VoiceStation kórussal. Leander örökzöldjei eddig soha nem hallott kompozícióban a csodálatos Margitszigeti Szabadtéri Színpadon.

2026. július 23., csütörtök 20:00 (esőnap: július 24.) 2026. július 25., szombat 20:00 (esőnap: július 26.)

Kövess minket!


További ajánlataink


Mindent bele, avagy a lelkek nyugalma Szép

Városmajori Szabadtéri Színpad

Mucsi Zoltán és Olasz Renátó egy különleges kortárs előadásban: két történet, generációs konfliktusok, humor és meglepő felismerések.

Hirdetés

Hegedűs a háztetőn Szép

Tokaj Fesztiválkatlan, Nagyszínpad

A nagyszabású zenés előadás a család, a hagyomány, a hit, a szerelem és a helytállás időtlen történetét meséli el, mély…

Hirdetési információ

Ebben a rovatban a rendszer által válogatott népszerű programokat ajánlunk. Közöttük fizetett hirdetések is lehetnek.

Akadálymentesítés menü
Betűméret növelése
100%

Ajándékozz jegy.hu
ajándékutalványt!

Az ajándékutalvány a Jegy.hu rendszerében használható fel az elérhető programokra (színház, koncert, fesztivál, sport) történő jegyvásárláskor.

Kultúrát otthonról
online.jegy.hu

Élvezd otthonod kényelméből az online streaming kínálatunkat!

HÍRLEVÉL FELIRATKOZÁS

Ha szeretnél értesülni legfrissebb ajánlatainkról, aktuális kedvezményeinkről és induló jegyelővételeinkről iratkozz fel hírlevelünkre!

Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
becsült lejárati idő:
00:00

tétel a kosárban

összesen:


Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsd össze a kosarad újra!